Informacje o falach

Czołem Cywile,

War Race w Wiechlicach już za kilka dni, także pora na przedstawienie najważniejszych informacji.

MIEJSCE STARTU: Lotnisko Szprotawa-Wiechlice  (w nawigacji wbijcie Bavaria Wiechlice – jest no nazwa firmy, która jest na początku pasa Lotniska, tam będą już oznaczenia 😉

GODZINA STARTU: jest dostępna w poniższych linkach dla każdego dystansu i każdej fali. Każda fala została ułożona alfabetycznie, proponujemy metodę szukania swojej fali poprzez „ctrl + F” i wpisanie swojego nazwiska. Wszelkie uwagi oraz zmiany prosimy składać do jutra, do godziny 17:00 na maila biuro@warrace.pl. Aby odebrać pakiet startowy, warto być około godzinę wcześniej przed swoim startem.

CZIPY: otrzymujecie je w biurze zawodów i mocujecie do buta za pomocą sznurówek, w razie czego w biurze zawodów dostępne będą trytki. Bardzo ważne! Jeśli oklejacie buty taśmy, nie zaklejacie czipa, gdyż może to negatywnie wpłynąć na pomiar czasu. Zwrot czipów jest obowiązkowy! Zwracacie je na mecie w oznaczonym miejscu na strefie finiszera.  Pamiętajcie o tym, że za zgubienie czipa pobieramy opłatę w wysokości 30 zł (info w regulaminie).

BONY: za metą, przy przejściu do strefy gastronomicznej będą stać wolontariuszki, które przekażą Wam bon na jedzenie i picie.

BIURO ZAWODÓW:  czynne w piątek 31.08 w godzinach 18-20, w sobotę 1.09 w godzinach: 8.00 – do zamknięcia imprezy.

DEPOZYT: będzie osobny namiot z depozytem. Rzeczy wkładacie do zielonego worka, naklejacie naklejkę, zapisujecie swój nr startowy i przekazujecie osobie ze stanowiska depozyt. Worki i naklejki dostępne na miejscu.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ START:  zawodnicy z danej fali wchodzą do strefy rozgrzewki, po jej zakończeniu, odbędzie się odliczanie 9,8,7…3,2,1 i STARTUJEMY!

JAK ODEBRAĆ PAKIET:  najpierw znajdujesz swój numer startowy na liście zawieszonej w biurze zawodów, następnie podchodzisz do odpowiedniego stanowiska (będą zakresy numerów), podpisujesz kartę zawodnika, otrzymujesz pakiet i…w drogę. W biurze zawodów otrzymacie dodatkowo opaski z numerem startowym, wolontariuszki napiszą Wam także numery na policzkach (dla identyfikacji). Pamiętajcie o dowodzie osobistym!

JAK ODEBRAĆ PAKIET ZA KOGOŚ: pamiętaj  o wypełnionym oświadczeniu, że możesz odebrać za kogoś pakiet, do pobrania TUTAJ.

STARTY OSÓB PONIŻEJ 18 ROKU ŻYCIA: przychodzicie do biura z rodzicem/opiekunem prawnymi, którzy wypełnia TO oświadczenie (do pobrania). Zgodnie z regulaminem, rodzic/opiekun musi być na imprezie, na czas startu dzieci.

PARKINGI: z racji tego, że impreza odbędzie na pasie Lotniska, domyślacie się pewnie, że nie będzie problemu z parkingiem. Zaparkujecie bez problemu, będą wyznaczone strefy, jeszcze przed linią namiotów.

HARMONOGRAM: dostępny TUTAJ

FALE 5KM

FALE 10KM

FALE 15KM

FALE 15KM SOLDIER

FALE KIDS ROCZNIKI 2010-2012

FALE KIDS ROCZNIKI 2006-2009

FALE KIDS ROCZNIKI 2003-2005

LISTA STARTOWA