LISTA STARTOWA

WAR RACE – czyli?

Militarny bieg z przeszkodami skierowany zarówno dla amatorów jak i sportowych weteranów.

WAR RACE – gdzie i kiedy?

Drugi bieg z cyklu WAR RACE odbędzie się 1.09.2018 na byłym lotnisku wojskowym Szprotawa-Wiechlice (woj. lubuskie). Gwarantujemy Ci prawdziwe militarne doznania – bunkry z czasów II Wojny Światowej oraz historyczna infrastruktura wojskowa.

WAR RACE – charakterystyka biegu.

Zawodnicy wybierają jeden z czterech dystansów:

  • Szeregowy 5 km: dystans, z którym poradzi sobie każdy cywil. Uważasz, że masz słabą kondycje i najcięższą rzeczą jaką ostatnio podnosiłeś był pilot do telewizora? Zapisz się na 5-tkę! Cywilu! Czeka na Ciebie ponad 15 przeszkód, pokonasz je sam lub z pomocą innych zawodników. Wkrótce zrobimy z Ciebie żołnierza!
  • Kapral 10 km: tutaj może być nieco pod górkę ale hej! nie biegniesz przecież sam, pomoc nadejdzie z każdej strony. Pamiętaj, że biegniecie falami więc będzie Ci towarzyszyć spora grupa osób, która z chęcią pomoże przy niejednej przeszkodzie, w zamian za to pomóż i Ty. Czeka na Ciebie ponad 30 przeszkód do pokonania, dystans zalecany jest dla osób których bieganie nie ogranicza się tylko do truchtu na poranny autobus ale również dla wszystkich, którzy uważają, że ważniejsza od kondycji jest wola walki!
  • Major 15 km: ludzie mówią Ci, że jesteś sportowym świrem? 15-ka jest dla Ciebie. Białko, tłuszcze i węgle dopięte na ostatni guzik? Masz doświadczenie w dłuższych dystansach? Niestraszne Ci 45 przeszkód? No witam! Zapisz się na 15-tkę i pokaż jak to robią prawdziwe dziki!
  • Major 15 km fala SOLDIER: W fali SOLDIER zawodnicy biegną na dystansie Major z atrapą broni (waga 2,5 kg) oraz obciążeniami na kostki (obciążenia otrzymują w pakiecie startowym) odpowiednio kobiety 2×0,5 kg, mężczyźni 2×1 kg. Na mecie zawodnicy oddają atrapę broni natomiast obciążenia na kostki zabierają ze sobą do dalszych treningów.
  •  1 km kids: dystans dla dzieci i młodzieży. Chcesz zarazić sportową pasją swoją pociechę, zakrzewić ducha sportowej rywalizacji? Lub po prostu masz małego dzika w domu? Zapisz Ją/Go na WARRACE! Dzieci i młodzież od 6 do 15 roku życia. Młodsze pociechy startują na części dystansu , starszaki natomiast na cały 1 km.

HARMONOGRAM IMPREZY

Informacje o harmonogramie podamy bliżej terminu imprezy.

PROGI OPŁAT STARTOWYCH