1. Od 300 lat nie uprawiałem żadnego sportu tylko albo praca albo szkoła albo dom albo pizza i tylko od czasu do czasu trochę szpinaku .Czy dam radę ukończyć bieg War Race?

Poziom twojej kondycji fizycznej nie ma żadnego znaczenia, jeżeli to czytasz to znaczy, że zastanawiasz się czy dasz radę? Ja Ci mówię , że dasz. Nie czytaj dalej tylko się Zapisz!

2. War Race? Pierwsze słyszę! A po co to komu?

Słuch rzecz zbawienna. Czym jest War Race? To jedyny na świecie a na pewno w Szprotawie bieg z przeszkodami zlokalizowany na byłym wojskowym lotnisku. Lotnisko otoczone jest hangarami, bunkrami, wojskową infrastrukturą która służyła kiedyś do obsługi i naprawy samolotów a teraz służy do zrobienia z Ciebie koleżanko i Ciebie kolego elitarnego żołnierza służb specjalnych! Dosyć bycia cywilem!

3. No dobra ale jak ja nie dam rady pokonać jakiejś przeszkody to co wtedy?

Próbujesz, próbujesz, próbujesz – ktoś Ci pomaga i dajecie rade razem!

4. No tak słyszałam/em, że na takich imprezach wszyscy sobie pomagają ale jak będzie taka przeszkoda, że samemu trzeba to jak?

Wtedy proszę ja Ciebie zostaniesz poinstruowany przez Naszego wolontariusza, by zrobić karne przysiady. Zrobisz,  i dzida dalej!  Go Go Go !!!!

5. Czy muszę umieć pływać?

Zdecydowanie nie, choć warto się nauczyć. Będą przeszkody wodne na trasie, które nie wymagają pływania.

6. Ja się piszę! Tylko potrzymaj mi p… Gdzie i kiedy?

Bieg odbędzie się na ternie byłego lotniska wojskowego w Szprotawie.

Data – 1.09.2018 (musisz tam być!)

7. Łooo panie jak ja tam we te chaszcze  trafie? Gdzie to jest?

Spokojnie, dojazd będzie oznaczony z każdego  możliwego kierunku świata, także jeżeli przybywasz z dalekich stron wielkich aglomeracji czy z pustyni, bez obaw trafisz na pewno. Dodatkowo będzie udostępniony film z dojazdem oraz mapa. Organizator na miejscu zapewnia darmowy parking, także PRZYBYWAJCIE! ŻOŁNIERZE!!

8. A dziewczyny to też?

Drogie Panie, co jest lepszego od pokonania faceta któremu wydaje się, że jest w swoim żywiole? Chyba tylko pokonanie Go wraz koleżankami! Dziewczyny pokażcie jak jest naprawdę z tą ,,słabą płcią”.

9. Chcemy biec ze znajomymi w jednej fali, da radę?

Jasne, że tak. Chcesz biec razem ze znajomymi? Nic prostszego:) Listę opłaconych uczestników wysyłasz na biuro@warrace.pl (do 19.08.2018). Po zatwierdzeniu przez organizatora biegniecie razem:)

10. 900 osób biegnie razem? Serio?

Oczywiście, ze nie. Fale ustawione są co 15 minut, tak by nie tłoku. Jedna fala to 20-30 żołnierzy. Pierwsza fala wystartuje według harmonogramu po  wojskowej rozgrzewce. Podział na fale oraz szczegółowy harmonogram zostanie ogłoszony 2 tygodnie przed data biegu

11. Pakiet startowy? Czyli kiedy co i jak?

W pakiecie startowym znajdziesz wypasioną koszulkę (rozmiar wybrałeś formularzu zapisów) i kilka niespodzianek, pakiet możesz odebrać w godzinach funkcjonowania biura zawodów (szczegóły na stronie ) oraz oczywiście w dniu biegu ale zalecamy przyjechać wcześniej, nie na ostatnią chwilę. 

12. Czy War Race to impreza cykliczna?

Jak najbardziej tak, śledźcie Naszego Facebooka oraz stronę internetową na której będziemy publikować informację o kolejnych ekstremalnych biegach.

13. A co będzie na mecie?

Każdy uczestnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal (i to nie byle jaki!) posiłek regeneracyjny, coś do picia. A po ochłonięciu i 1000 pamiątkowych zdjęć na jedynym w Polsce, niepowtarzalnym podium będzie miał okazje skorzystać z oferty strefy Expo. Organizator zapewnia elektroniczny pomiar czasu, uczestnicy otrzymają wiadomość SMS z swoim czasem. 

14. Czy muszę mieć mundur lub jakiś specjalny strój?

Oczywiście, że nie! Każdy zawodnik otrzyma w pakiecie startowym koszulkę War Race. Polecamy buty do biegania i wygodne spodnie,legginsy lub spodenki.

15. A jak mi krewka poleci z paluszka to co?

Spokojnie, imprezę zabezpieczają służby medyczne.

16. Ja chcę powalczyć o jak najlepszy czas! Do jakiej fali mam się zapisać?

Zaprawieni w boju biegacze mogą zapisać się do serii Soldier – seria ta przewidziana jest dla weteranów biegów z przeszkodami (dla zapisanych na dystans 15 km). Jak się zapisać? Opłać start, napisz do nas biuro@warrace.pl i zgłoś chęć udziału w serii Soldier. Czekamy na Ciebie twardzielko i twardzielu! EDIT: Możliwość zapisu do fali SOLDIER ogłosimy w późniejszym terminie!

17. Zbieram ekipę od siebie z dzielni, da rady jakąś zniżkę kierowniku?

Ok! Zbierz minimum 5 osób ,wyślij listę na biuro@warrace.pl i odbierz 15% zniżki dla każdego!

18. Biegnę w War Race, żona też co z dziećmi?

Jak to co? Zapisuj Je na War Race! Od 6 do 15 lat! Starsze mogę biec z Tobą! Po biegu wszyscy wracacie z medalami, +10 do integracji!