Od 300 lat nie uprawiałem żadnego sportu tylko albo praca albo szkoła albo dom albo pizza i tylko od czasu do czasu trochę szpinaku .Czy dam radę ukończyć bieg War Race?
Poziom twojej kondycji fizycznej nie ma żadnego znaczenia, jeżeli to czytasz to znaczy, że zastanawiasz się czy dasz radę? Ja Ci mówię , że dasz. Nie czytaj dalej tylko się Zapisz!

No dobra ale jak ja nie dam rady pokonać jakiejś przeszkody to co wtedy?
Próbujesz, próbujesz, próbujesz – ktoś Ci pomaga i dajecie rade razem!

No tak słyszałam/em, że na takich imprezach wszyscy sobie pomagają ale jak będzie taka przeszkoda, że samemu trzeba to jak?
Wtedy proszę ja Ciebie zostaniesz poinstruowany przez Naszego wolontariusza, by zrobić karne przysiady. Zrobisz,  i dzida dalej!  Go Go Go !!!!

Czy muszę umieć pływać?
Zdecydowanie nie, choć warto się nauczyć. Będą przeszkody wodne na trasie, które nie wymagają pływania.

A dziewczyny to też?
Drogie Panie, co jest lepszego od pokonania faceta któremu wydaje się, że jest w swoim żywiole? Chyba tylko pokonanie Go wraz koleżankami! Dziewczyny pokażcie jak jest naprawdę z tą ,,słabą płcią”.

Chcemy biec ze znajomymi w jednej fali, da radę?
Jasne, że tak. Chcesz biec razem ze znajomymi? Nic prostszego:) Listę opłaconych uczestników wysyłasz na biuro@warrace.pl (do 19.08.2018 – Wiechlice; 30.09.2018 – Kliczków). Po zatwierdzeniu przez organizatora biegniecie razem:)

900 osób biegnie razem? Serio?
Oczywiście, ze nie. Fale ustawione są co 15 minut, tak by nie tłoku. Jedna fala to 20-30 żołnierzy. Pierwsza fala wystartuje według harmonogramu po  wojskowej rozgrzewce. Podział na fale oraz szczegółowy harmonogram zostanie ogłoszony 2 tygodnie przed datą biegu

Pakiet startowy? Czyli kiedy co i jak?
W pakiecie startowym znajdziesz wypasioną koszulkę (rozmiar wybrałeś formularzu zapisów) i kilka niespodzianek, pakiet możesz odebrać w godzinach funkcjonowania biura zawodów (szczegóły na stronie ) oraz oczywiście w dniu biegu ale zalecamy przyjechać wcześniej, nie na ostatnią chwilę.

A co będzie na mecie?
Każdy uczestnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal (i to nie byle jaki!) posiłek regeneracyjny, coś do picia. A po ochłonięciu i 1000 pamiątkowych zdjęć na jedynym w Polsce, niepowtarzalnym podium będzie miał okazje skorzystać z oferty strefy Expo. Organizator zapewnia elektroniczny pomiar czasu, uczestnicy otrzymają wiadomość SMS z swoim czasem.

Czy muszę mieć mundur lub jakiś specjalny strój?
Oczywiście, że nie! Każdy zawodnik otrzyma w pakiecie startowym koszulkę War Race. Polecamy buty do biegania i wygodne spodnie,legginsy lub spodenki.